raamatupidamine

Pärnumaa Finantsarvestuskeskuse ehk PFK peamiseks tegevusalaks on raamatupidamisteenuse osutamine osaühingutele (OÜ), aktsiaseltsidele (AS), mittetulundusühingutele (MTÜ), füüsilisest isikust ettevõtjale (FIE), korteriühistutele (KÜ).

Meie teenused sobivad ettevõtetele, kelle jaoks raamatupidamine ei ole mitte ainult numbrite jada, vaid pidev ja hea ülevaade ettevõtte käekäigust, tuludest ja kuludest ning võimalustest. Samuti on oodatud kliendid, kes soovivad et firma raamatupidamine  vastaks kõigile seatud nõuetele, ilma et peaks end ise pidevalt kursis hoidma raamatupidamisega seotud seadustega ja nende muudatustega.

Meie eesmärk ei ole olla soodsaim raamatupidamisteenuse osutaja, vaid pakkuda usaldusväärset, korrektset ja kliendi kasule orienteeritud teenust.

 

Firmade müük ja asutamine

Juba pea 10 aastat oleme olnud abiks rohkem kui sajale ettevõtlikule pärnakale firmade asutamisega seotud küsimustes. Ettevõtlusega alustamiseks on kaks võimalust:

  1. Valmisfirma ost – on kõige mugavam viis uue äriga algust teha. Valmisfirma müüakse uuele omanikule, kes saab kohe tegevusega alustada. Valmisfirma suur eelis on see, et ostja ei pea panka maksma 2500€ suurust osakapitali, sest asutaja (Pärnumaa Finantsarvestuskeskus OÜ) on selle juba tema eest teinud. Samuti ei pea ostja tundma firmade asutamise juriidilisi peensusi. Kogu asjaajamine on teie eest juba tehtud. 

Tellides valmisfirma meilt:

  • konsulteerime teid kõigis valmisfirma ostuga seotud küsimustes.
  • muudame vastavalt teie soovile firma registriandmed (ärinimi, aadress, omnikud, juhatus, põhikiri jne.).
  • broneerime notariaja ja tasume riigilõivu.
  • esitame vajalikud dokumendid äriregistrile.
  • saate firma, mis ei ole alustanud äritegevusega, võlad ja kohustused puuduvad.

 

  2.  Ettevõtte asutamine – on soodsaim viis äritegevusega alustamiseks. Kui soovite tellida meilt ka raamatupidamisteenuse, siis on meie teenus ettevõtte asutamisel TASUTA. Leppige meiega kokku aeg, millal soovite tulla meie kontorisse ettevõtet asutama. Kontorisse tulles võtke palun kaasa oma ID kaart koos kehtivate paroolidega

 

Küsimuste korral võtke meiega ühendust

 

Võta meiega ühendust